O CIBIN

Komunikat II - XXIII Ogólnopolskie Warsztaty Bentologiczne: Rzeki polihumusowe, Lasy Janowskie, 19-21. 05. 2016.

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego bardzo dziękujemy za nadesłane wstępne deklaracje uczestnictwa w warsztatach. Aktualnie zgłosiło się ponad 60 osób. Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia swojego uczestnictwa w warsztatach, w podanym w niniejszym komunikacie terminie.

Zgodnie z informacją zawartą w komunikacie nr I, tegoroczne warsztaty poświęcone będą rzekom polihumusowym. Główny nacisk zostanie położony na część praktyczną (poznawanie cieków, pobieranie prób, warsztaty oznaczania Trichoptera, poznawanie regionu), dlatego też poza kilkoma referatami plenarnymi dotyczącymi ściśle tematu Warsztatów, nie przewidujemy innych referatów/komunikatów ustnych. W ich miejsce proponujemy plakaty naukowe, których streszczenia ukażą się w książce streszczeń warsztatowych. Istnieje możliwość prezentacji plakatów w formie on-line na stronie CIBIN, szczegóły dostępne w karcie zgłoszenia. KARTA ZGŁOSZENIA

Szczegółowy program warsztatów zostanie podany w komunikacie III (początek maja).

 

 

Wpisowe

Wysokość wpisowego została określona na 110 zł. Wpisowe obejmuje: materiały warsztatowe, przerwy kawowe, kolację w dniu 19.05.2016 r., udział w zajęciach terenowych, zajęciach Eco-artu i wycieczkach warsztatowych.

Wpisowe należy wpłacić do 1. kwietnia 2016 r. roku na konto:

Centrum Innowacji Badań i Nauki, ul. Tarasowa 4/96

nr konta PL 95 1050 1953 1000 0090 3039 4754

Tytuł wpłaty: XXIII OWB + Imię i nazwisko uczestnika.

Jeśli faktura ma być wystawiona na uczelnię, wpłaty musi dokonać uczelnia (nie może być wpłaty z prywatnego konta).

Zakwaterowanie i miejsce obrad

Miejscem warsztatów będzie Ośrodek Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie, położony na obrzeżach Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Janowskie (www. lasyjanowskie.com). Koszty noclegów i wyżywienia uczestnicy regulować będą sami na miejscu zakwaterowania, w ośrodku konferencyjnym. Uczestnicy otrzymają faktury za pobyt.

Koszty noclegów i wyżywienia zostały podane w „Karcie uczestnictwa”. Informujemy, że na terenie ośrodka znajduje się bar serwujący napoje zimne, gorące oraz posiłki barowe.

WAŻNE TERMINY

STRESZCZENIA – do 1 kwietnia 2016 r. 

KARTA INFORMACYJNA – do 1 kwietnia 2016 r.

WPISOWE – w kwocie 110 zł do 1 kwietnia 2016 r.

 

Streszczenia oraz karty informacyjne prosimy przesyłać naadres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Wszelkich informacji udzielają:

Małgorzata Gorzel, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Małgorzata Kłonowska-Olejnik, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

 

Serdecznie zapraszamy

w imieniu Komitetu Naukowo-Organizacyjnego XXIII OWB